33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #investim

Etiketim: #investim

3 shenja që tregojnë se jeni shumë i investuar në punën...

Të investosh emocionalisht në punën tënde është një thikë me dy tehe. Nga njëra anë, pasioni juaj ju shtyn të performoni dhe të keni sukses....

Çdo i ri duhet ta shohë këtë grafik për të kuptuar...

Tani nuk duket domosdoshmërisht si koha më e mirë për të investuar. Në fund të fundit, inflacioni i lartë, frika e përhapur nga recesioni,...

Si të investoni në çantat e dorës, pasuria luksoze që ka...

Me rrëmujën e tregut të aksioneve, mallrat e luksit - veçanërisht çantat e stilistëve - po bëhen një mall investimi shumë i kërkuar. Një...

Miliarderi Ray Dalio: Falimentimi ‘ishte një nga gjërat më të mira...

Përpara se investitori miliarder Ray Dalio të ndërtonte fondin më të madh mbrojtës në botë, ai falimentoi. Në një episod të kohëve të fundit të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!