21.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #komisionieuropian

Etiketim: #komisionieuropian

Biden dhe von der Leyen e BE-së do të takohen sërish...

Presidenti Joe Biden do të presë sot në Shtëpinë e Bardhë kryetaren e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen për të diskutuar mbi tregtinë...

BE: Çështja e shqiptarëve që aplikojnë për azil në vendet e...

Çështja e shtetasve shqiptarë që aplikojnë për mbrojtje ndërkombëtare në vendet anëtare të Bashkimit Evropian dhe katër vendet e tjera të Shengenit jashtë BE-së...

BE premton 1 miliard euro për të mbrojtur pyjet botërore

Presidentja e Komisionit Ursula von der Leyen dha njoftimin për një kontribut prej 1 miliard euro për premtimin e financimit të pyjeve globale në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!