31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #mbrojtje

Etiketim: #mbrojtje

Korea e Jugut po zhvillon sistemin e mbrojtjes në stilin ”Kupola...

Koreja e Jugut ka  miratuar planet për të ndjekur një sistem përgjimi artilerie prej 2.6 miliardë dollarësh, i ngjashëm me "Kupolën e Hekurt" të...

Eurospike prezanton në Tiranë raketat Spike

Kompania gjermano-izraelite Eurospike mbajti një takim me gazetarë dhe biznesmenë shqiptarë paraditen e 28 Qershorit 2021, në Tiranë. Eurospike është një ndërmarrje e përbashkët midis...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!