16.5 C
Tirana, AL
Friday, February 23, 2024
Kreu Etiketimet #muzike

Etiketim: #muzike

Këngëtarja Sia tregon se është në spektrin e autizmit

Sia ka treguar se ka autizëm. Këngëtarja dhe kompozitorja ndau informacionin në një episod të "Rob Has a Podcast". "Unë jam në spektër dhe jam në...

Zbulime interesante të aktivitetit të trurit që shfaqen gjatë ushtrimeve muzikore

Studiuesit në Japoni përdorën imazhe rezonancë magnetike për të studiuar trurin e nxënësve të shkollave të mesme gjatë një detyre të fokusuar në vëzhgimin...

Renis Gjoka rocks The Dictator

Rock the Dicator është projekti më i ri i artistit të talentuar Renis Gjoka. Ai ka vendosur që këtë herë të ndërtojë një koncept...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!