25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #plastike

Etiketim: #plastike

Franca ligjëron ndalimin e paketimeve plastike për frutat dhe perimet

Me fillimin e vitit të ri, Franca ka ndaluar përdorimin e ambalazhit plastik për shumicën e frutave dhe perimeve. Ndalimi hyri në fuqi të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!