23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #produktivitet

Etiketim: #produktivitet

Si të bëni një ditë pune 5-orëshe të funksionojë për ju

Grindja jonë 9-me-5 ka krijuar një kult tek punëtorët. Dhe, për fat të keq, dita e punës tetë-orëshe nuk ka lëvizur në 100 vjet. Mos...

Kevin O’Leary nuk punëson ‘workaholics’: ‘Të punosh 25 orë në ditë...

Kevin O'Leary mund të jetë një investitor, yll televiziv dhe sipërmarrës, por 67-vjeçari nuk e konsideron veten shumë punëtor. Në të vërtetë, kryetari i ETF-ve...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!