31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #recesion

Etiketim: #recesion

A është ekonomia amerikane në recesion? Ja 8 tregues të jashtëzakonshëm,...

Teknikisht, thirrja është bërë nga një panel ekspertësh që shikojnë treguesit mujor të punësimit, shpenzimeve të konsumatorit, të ardhurave personale dhe prodhimit, ndër të...

Elon Musk: Recesioni është ‘i pashmangshëm’ dhe ka të ngjarë të...

Miliarderi Elon Musk tha të martën se një recesion është "i pashmangshëm" dhe ka të ngjarë të ndodhë së shpejti. CEO i Tesla-s dha komentet...

Recesioni është i pashmangshëm pa naftën ruse, thotë studimi i Dallas...

Ekonomia globale ka të ngjarë të mos jetë në gjendje të shmangë një recesion pa rifillimin e eksporteve ruse të energjisë këtë vit, sipas...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!