34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #shpenzime

Etiketim: #shpenzime

Studimi: Gjysma e prindërve ende mbështesin financiarisht fëmijët e tyre të...

Gjatë gjithë pandemisë, shumë të rritur iu drejtuan një rrjeti të mundshëm sigurie: prindërve të tyre. Nga blerja e ushqimit deri te pagesa për planin e...

Shpenzimet konsumatore ranë në dhjetor ndërsa Omicron u përhap

Shpenzimet e përgjithshme ranë për herë të parë që nga shkurti pasi virusi dhe çështjet e zinxhirit të furnizimit ndikuan në blerje. Konsumatorët ulën shpenzimet...

Shpenzimet e mëdha të BE-së nuk arritën të përmirësonin shtetin ligjor...

Qindra miliona euro dhe thirrjet e përsëritura për zyrtarët kanë pasur vetëm një ndikim modest në përmirësimin e sundimit të ligjit në Ballkanin Perëndimor,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!