10.5 C
Tirana, AL
Friday, February 3, 2023
Kreu Etiketimet #sipermarrje

Etiketim: #sipermarrje

Dëshironi të filloni kompaninë tuaj? Ju mund të keni një parazit...

A është dëshira për të krijuar një kompani e shkaktuar nga një parazit i trurit? Në Parkun Kombëtar Yellowstone, një ujk i vetmuar zakonisht përfundon...

4 gjëra ‘ekstreme’ që prindërit me fëmijë të suksseshëm bënë që...

Një sipërmarrës, në mendjen time, nuk është thjesht një themelues i një biznesi fitimprurës. Sipërmarrës është kushdo që vjen me një ide dhe e...

6 këshilla që çdo sipërmarrës duhet t’i dijë

Mark Cuban nuk luan vetëm rolin e një investitori në TV, por me të vërtetë i pëlqen të ndihmojë sipërmarrësit. Që kur fitoi pasurinë...

Parisi, një sipërmarrëse shqiptare dhe 9 MUSES.

Najada Musa shkoi në Paris 2 vjet më parë. U largua nga sektori banker në të cilin punonte në Shqipëri prej rreth 10 vitesh...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!