Velipojë, qytetari rrezikon jetën në plazh.

Vera ka filluar dhe plazhet janë mbushur me pushues, por me sa duket ndihma e parë në raste aksidenti në plazh mbetet ende një problem. Pas vdekjes së të riut 22-vjecar dje në plazhin e Gjirit të Lalzit, sot në Velipojë një tjetër qytetar është rrezikuar. Por fatmirësisht pa pasoja për jetën.

Ja si e përshkruan ngjarjen një dëshmitar okular:

/mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here