Muzikanti Aaron Carter, vëllai i anëtarit të Backstreet Boys, vdiq në moshën 34-vjeçare

Muzikanti Aaron Carter ka vdekur në moshën 34-vjeçare, ka konfirmuar përmes një burimi Fox News Digital. Aaron Carter u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Lancaster, Kaliforni, të shtunën.
Burime lokale të zbatimit të ligjit thanë për TMZ se ata iu përgjigjën një telefonate 911 në shtëpinë e këngëtarit rreth orës 11:00.
Burimi: Fox News
Përktheu dhe përshtati: Mendimi.al
Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here