25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #twitter

Etiketim: #twitter

Twitter fajëson Elon Musk për humbjen e të ardhurave

Twitter edhe një herë e çoi luftën e tij me Elon Musk drejtpërsëdrejti te aksionerët të premten në mëngjes, duke e fajësuar atë për...

Elon Musk thotë se do të zhbllokojë Donald Trump nga Twitter...

Elon Musk tha të martën se do të zhbllokojë ish-presidentin Donald Trump nëse blerja e tij përfundon. “Bllokimet e përhershme duhet të jenë jashtëzakonisht të rralla...

A do të jetë Twitter me pagesë?

Elon Musk ka thënë se bizneset dhe qeveritë së shpejti mund të kenë nevojë të paguajnë një "kosto të vogël" për të përdorur Twitter...

Një burrë nga Teksas i ofron Elon Musk 100 hektarë tokë...

Një burrë në zonën e Austin po i ofron CEO-s të Tesla, Elon Musk, 100 hektarë tokë falas për të zhvendosur selinë e Twitter...

Elon Musk diskutoi ‘shkurtimet e vendeve të punës’ në Twitter me...

CEO i Tesla-s, Elon Musk, gjatë diskutimeve me bankat, thuhet se ka planifikuar të shkurtojë vendet e punës në Twitter për të përmirësuar rezultatin...

Elon Musk blen Twitter për 44 miliardë dollarë

Elon Musk premton 'ta bëjë Twitter më të mirë se kurrë' Elon Musk ka fituar betejën e tij për blerjen e Twitter prej 44 miliardë...

Elon Musk ofrohet për të blerë Twitter

Elon Musk ka bërë një ofertë për të blerë Twitter dhe ta bëjë atë privat, duke thënë se ai beson se kompania duhet të "transformohet". Sipas...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!