24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #meta

Etiketim: #meta

Facebook Inc. ndryshon emrin në Meta

Prej disa ditësh zëra nga kompani Facebook, dolën për ndryshimin e emrit. Dhe asgjë nuk ishte e rreme. Sot, Drejtori i Përgjithshëm i kompanisë,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!