21.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #siguri

Etiketim: #siguri

Joe Rogan kritikon TikTok: ‘Kina përfundon me të gjitha të dhënat...

Zyrtarët amerikanë kanë paralajmëruar më parë se TikTok, në pronësi të një kompanie kineze, përbën një kërcënim për sigurinë amerikane Joe Rogan shprehu shqetësimin të...

Supermarketi më i madh britanik Tesco po vendos ngjitëse sigurie në...

Një supermarket Tesco po vendos ngjitëse sigurie në paketimet e djathit dhe gjalpit. Dyqani në Bethnal Green, Londër, kishte ngjitëse sigurie në paketimet 4.15 £...

A jemi të mbrojtur nga asteriodët? Simulimi i NASA-s tregon se...

Edhe me një njoftim paraprak prej gjashtë muajsh, ne nuk mund të ndalojmë një asteroid në hyrje. Asteroidi 2021 PDC u vu re për herë...

Si mund të firojnë paratë nga llogaritë tuaja nëpërmjet aplikacioneve Tap-And-Pay...

Timur Yunosov, një studiues rus i sigurisë kibernetike, kohët e fundit ka filluar të merret me dobësitë e pajisjeve të pagesave. Vetëm në pak...

Eurospike prezanton në Tiranë raketat Spike

Kompania gjermano-izraelite Eurospike mbajti një takim me gazetarë dhe biznesmenë shqiptarë paraditen e 28 Qershorit 2021, në Tiranë. Eurospike është një ndërmarrje e përbashkët midis...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!