6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #tesla

Etiketim: #tesla

Përdoruesit e Tesla-s kanë më shumë gjasa të bëjnë aksidente

Një analizë e fundit nga LendingTree ka identifikuar Tesla-n si markën e makinave me shkallën më të lartë të aksidenteve, duke tejkaluar 29 prodhuesit...

Rënia e vlerës neto të Elon Musk është humbja më e...

Miliarderi i teknologjisë humbi më shumë se gjysmën e pasurisë së tij midis nëntorit 2021 dhe dhjetorit 2022, sipas Indeksit të Miliarderëve të Bloomberg,...

A do të jetë Twitter me pagesë?

Elon Musk ka thënë se bizneset dhe qeveritë së shpejti mund të kenë nevojë të paguajnë një "kosto të vogël" për të përdorur Twitter...

Elon Musk blen Twitter për 44 miliardë dollarë

Elon Musk premton 'ta bëjë Twitter më të mirë se kurrë' Elon Musk ka fituar betejën e tij për blerjen e Twitter prej 44 miliardë...

Elon Musk bën rekomandimin i cili do të ketë efekt negativ...

Postimi i Musk në Twitter që bën thirrje për më shumë prodhim të karburanteve fosile u ripostua rreth 20,000 herë në 30 minuta. Bashkëthemeluesi dhe...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!