31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #trump

Etiketim: #trump

Elon Musk thotë se do të zhbllokojë Donald Trump nga Twitter...

Elon Musk tha të martën se do të zhbllokojë ish-presidentin Donald Trump nëse blerja e tij përfundon. “Bllokimet e përhershme duhet të jenë jashtëzakonisht të rralla...

Prokurori i Përgjithshëm i Nju Jork: Hetimi gjeti prova që sugjerojnë...

Zyra e Prokurorit të Përgjithshëm të Nju Jorkut tha në dosjet gjyqësore të martën vonë se ka gjetur prova "të rëndësishme" që sugjerojnë se...

Shkalla e refuzimit të vizave amerikane të punës bie pas përfundimit...

Normat e refuzimit të vizave të punës (H-1B) janë kthyer në nivelet para Trump pasi vendimet e gjykatës dhe një zgjidhje ligjore i dhanë...

Presidenti i Iranit kërkon që Trump ‘të gjykohet dhe të vritet’...

Presidenti i Iranit bëri thirrje të hënën që ish-presidenti Donald Trump të "ndiqet penalisht dhe të vritet" për sulmin me dron të SHBA-së në...

Trump lancon rrjetin social Truth

Ish -presidenti, i cili mbetet i ndaluar nga Facebook dhe Tëitter, ka një qëllim për të rivalizuar ata gjigantë të teknologjisë. Donald Trump ka njoftuar...

Një tjetër biznes i ish-presidentit Trump dështon me financat

UASHINGTON - Hoteli luksoz i ish-Presidentit Donald Trump në Uashington, DC, humbi më shumë se 70 milionë dollarë nga viti 2016 deri në vitin...

Donald Trump padit Teknologjitë

Ish-presidenti amerikan Donald Trump është duke ngritur një proces gjyqësor kundër Facebook, Twitter dhe Google. Nga kampi i tij i golfit në Bedminster, New...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!