33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #instagram

Etiketim: #instagram

Bie Facebook, Messenger dhe Instagram

Platformat Facebook, Messenger dhe Instagram të Metës po përjetojnë aktualisht një ndërprerje të gjerë, duke prekur përdoruesit në mbarë botën. Ndërprerja, e cila filloi...

Instagram Threads: si mund të regjistrohem dhe a është ndryshe nga...

Aplikacioni më i ri i Meta mund të aksesohet me një llogari në Instagram dhe duket shumë si rivali i tij Pesë milionë njerëz u...

Fëmijët e tyre u bënë virale. Tani ata dëshirojnë t’i fshijnë...

Fëmijët "nuk dinë për internetin", tha një krijues. "Ata nuk e dinë se imazhet e tyre do të jetojnë përgjithmonë." Gjatë muajve të parë të...

Si të përdorni Instagram Analytics

Instagram është një platformë e fuqishme e mediave sociale për markat e të gjitha madhësive. Përdoret gjerësisht për marketing efektiv me ndikim dhe po...

Bie Instagram, llogaritë “e pezulluara” u mbyllën pa paralajmërim

Problemet filluan në Instagram para orës 13:00 të së hënës. Përdoruesit e Instagramit po përjetojnë probleme këtë pasdite pasi mijëra kanë parë që llogaritë e...

Përgjithmonë e re, e bukur dhe pa skandale: Rritja e ndikuesve...

Ajo ka më shumë se 130,000 ndjekës në Instagram, ku poston foto nga aventurat e saj në mbarë botën. Ajo është gjithmonë e kuruar,...

Instagrami kthen ndryshimet pasi Kardashians e kritikuan aplikacionin që është si...

Meta po i jep fund një versioni testues të aplikacionit të saj në Instagram që ka shkaktuar zemërimin e shumë njerëzve, përfshirë motrat e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!