3.5 C
Tirana, AL
Tuesday, January 31, 2023
Kreu Etiketimet #udhetime

Etiketim: #udhetime

Dita më e mirë për të kapur fluturime të lira –...

Expedia sapo publikoi raportin e saj vjetor Air Travel Hacks me këshilla të shkëlqyera se si të kurseni në udhëtime në vitin e ardhshëm. Udhëtimet...

Vendet më të mira për të udhëtuar në tetor

Nëse keni humbur pushimet tuaja verore dhe ende keni në mendje udhëtimet, jeni me fat. Në vende si Evropa, numri i turistëve po bie...

5 vendet më të mira për një udhëtim vajzash në Evropë

Kur ishim studente e merrnim të mirëqenë njëra - tjetrën. Por tani që jemi rritur dhe koha është zvogëluar në raport me angazhimet, kemi...

6 vendet që ekspertët evropianë të udhëtimit rekomandojnë të vizitoni para...

Makthi i sezonit të udhëtimeve evropiane të kësaj vere ka qenë i dokumentuar mirë: dështimet epike të linjave ajrore, turmat kaotike, çmimet e larta...

Air New Zealand do të prezantojë njësi të shkëputshme të ngjashme...

SkyNests do të hyjë në shërbim në vitin 2024 në avionët që do të shërbejnë në linjat pa ndalesë të fluturimeve ultra të gjata...

Shpenzimet konsumatore ranë në dhjetor ndërsa Omicron u përhap

Shpenzimet e përgjithshme ranë për herë të parë që nga shkurti pasi virusi dhe çështjet e zinxhirit të furnizimit ndikuan në blerje. Konsumatorët ulën shpenzimet...

Sugjerime për udhëtim: 5 resortet më të bukura të skive në...

Të zgjedhësh resortet më të bukura të skive në Alpe është njësoj sikur të zgjedhësh diamantin më të bukur. Majat e maleve të mbuluara nga...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!