17.5 C
Tirana, AL
Tuesday, May 24, 2022
Kreu Etiketimet #UK

Etiketim: #UK

Britania e Madhe kërkon të ndalojë eksportin e mallrave të luksit...

Mbretëria e Bashkuar po synon të rrisë më tej presionin mbi Kremlinin me planet për të ndaluar eksportet e mallrave të luksit në Rusi...

Krishtlindjet e Familjes Mbretërore

Krishtlindjet me mbretërit! Anëtarët e familjes mbretërore britanike kanë disa tradita për festat e fundvitit. Sipas një burimi mbretëror, Princi William dhe Dukesha Kate,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!