26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #lulzimbasha

Etiketim: #lulzimbasha

Mentor Kikia tregon efektin mediatik të Lulzim Bashës

Gazetari Mentor Kikia ka publikuar në profilin e tij në Facebook një analizë mbi efektin mediatik të Lulzim Bashës dhe konfliktit në PD, të...

Babai i kryetarit të PD, Lulzim Basha ndërron jetë

Familja e Lulzim Bashës po mban zi për humbjen e anëtarit të saj. Mësohet se Xhelal Basha ka humbur betejën me sëmundjen e rëndë...

Lulzim Basha publikon renditjen e Shqipërisë për rryshfetin, korrupsionin dhe zbatimin...

Lulzim Basha ka postuar në Twitter renditjen e Shqipërisë sipas Raportit Botëror të Drejtësisë. Shqipëria renditet: Për rryshfetin: mes Zambias dhe Marokut Për zbatimin...

Basha – Berisha: Çfarë pritet të ndodhë?

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar mbrëmë, përjashtimin nga grupi parlamentar të deputetit Sali Berisha, në vijim të kërkesës së vazhdueshme të...

Si kryeministri i ri, Lulzim Basha në “Opinion”.

Lulzim Basha, lideri i opozitës shqiptare u shfaq mbrëmë në emisionin Opinion nga Blendi Fevziu, në formatin e kandidatit për kryeministër, gati dhe i...

Gaz lotsjellës në protestë ndërsa Lulzim Basha jep intervistë.

Ndaj protestuesve të sotëm është hedhur gaz lotsjellës disa herë, madje edhe gjatë kohës që lideri i opozitës jepte intervistë për mediat. Ndërsa të...

Krasta zbulon nga Basha cilësitë e ekipit të ri të PD....

Gazetari i njohur Adi Krasta është rikthyer në ekran me gazetarinë e tij fine në News 24. Përmes pyetjeve të drejtpërdrejta ai intervistoi liderin...

Spartak Ngjela: Përse Rama nuk e denoncoi më parë kërkesën e...

Avokat Spartak Ngjela, tepër aktiv në jetën publike përmes analizave të tij, ka postuar në profilin e tij reagimin më të fundit mbi deklaratën...

Shah-mat i Lulzim Bashës.

Shtator. Viti politik ka nisur. Liderët politikë janë kthyer nga pushimet dhe bashkë me ngjyrën e lëkurës të pjekur nga dielli, ata kanë sjellë...

Linja e fortë e Lulzim Bashës.

Në një bashkëbisedim të gjatë me gazetarët, Lulzim Basha ka shpalosur një linjë të fortë kundër qeverisë dhe ka treguar vizionin e tij për...

Shtet allasoj. Çfarë duhet të bëjë Lulzim Basha si jurist dhe...

Kalimi në parlament i ligjit për truallin e teatrit ka qartësuar cdo dyshim apo dyzim se forma e shtetit që kemi mbi kokë nuk...

A është “Shqipëria që duam” një narko-shtet?

Lulzim Basha ka postuar sot në mbrëmje në profilin e tij në Facebook, videon ku Rilindja paralelizohet me filmin "Narcos". Akuzat për përfshirjen e...

Protesta dhe tre fitoret e Lulzim Bashës.

Me protestën e djeshme, Lulzim Basha ia doli që brenda një kohe të shkurtër, përmes takimeve intensive, të shtërngonte rradhët e Partisë Demokratike, e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!