24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #pushime

Etiketim: #pushime

A janë njerëzit që bëjnë pushime ata që promovohen?

Shumë njerëz kufizojnë lumturinë dhe suksesin e tyre duke supozuar se pushimi nga puna do t'i dërgojë një mesazh negativ menaxherit të tyre dhe...

Goldman Sachs u jep menaxherëve të lartë një përfitim të ri:...

Goldman Sachs po u jep menaxherëve të saj të lartë një përfitim të ri më të zakonshëm në industrinë e teknologjisë: aftësinë për të...

Sugjerime për udhëtim: 5 resortet më të bukura të skive në...

Të zgjedhësh resortet më të bukura të skive në Alpe është njësoj sikur të zgjedhësh diamantin më të bukur. Majat e maleve të mbuluara nga...

Sondazhi “Seksi gjatë pushimeve” dhe përgjigjet e ballkanasve

Sipas një sondazhi të kryer kohët e fundit në rajonin e Ballkanit, kërkohej të kuptohej ndjenja që njerëzit kanë ndaj seksit gjatë udhëtimit. Kjo...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!