Përtej gafës, për cilat qëllime dhe fitore e kishte fjalën Grida?!

Ka mjaftuar vetëm një lapsus gjatë fjalimit të deputetes së Partisë Demokratike Grida Duma, që për të të shpërthejë një lumë talljesh dhe sulmesh...

Opozita e kërcënuar nga krimi i organizuar?

Në emisionin “Opinion”, z. Lulzim Basha gjatë debatit ka ripërsëritur kërcënimin që krimi dhe bandat i bëjnë opozitës. Kërcënimi nga krimi është përmendur edhe...
error: Përmbajtja është e mbrojtur!