19.5 C
Tirana, AL
Saturday, October 16, 2021
Kreu Etiketimet #fluturime

Etiketim: #fluturime

Italia konfirmon se do të zëvendësojë paraardhësin Alitalia

Prej disa vitesh është vënë re sesi kompania Alitalia, ka mangësi në shërbim dhe kujdes ndaj fluturimeve që ofron. Avionët janë shumë të vjetër,...

Filluan fluturimet turistike në hapësirë

Miliarderët duket qartë se duan të sfidojnë të ardhmen, por jo më në Tokë, në Hapësirë. Vitet e fundit disa nga pasanikët amerikanë kanë vërtetuar publikisht idetë...

Linja fluturimesh dhe disa banka ndërkombëtare pësojnë ndërprerje të shërbimeve online

Bankat e mëdha dhe linjat ajrore u goditën nga një ndërprerje e re globale në internet të enjten e 17 qershorit sipas burimeve të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!